מאי 10 2011

מה? אני לא מושלמת?????

מאת: בשעה 10:49 am נושאים: אינטימיות

הדרך לשמחה עוברת דרך היכולת להביע חולשה.

מה זה בעצם חולשה?

זה כל הצדדים שאנחנו ממש לא מעריכם בעצמינו. החלקים שהיינו שמחים אם לא היה לנו אותם ושאם היה מגיע איזשהו קוסם היינו משלמים לו בשביל שיפטור אותנו מהם.

בעייני היכולת להביע חולשה היא בין הדברים העוצמתיים ביותר שאדם יכול לסגל לעצמו. בדרך כלל הנקודות החלשות והכואבות שלנו נובעים סביב צרכים שלא מולאו בילדות. הורים שלא קיבלו אותנו כמו שאנחנו. הורים שלא עודדו, תמכו, העריכו וראו את הייחוד המדהים שלנו, הורים שלא חיבקו מספיק, לא לחשו מילה טובה ואפילו פגעו והעליבו. או שאולי היו אדישים לגבי הקיום שלנו. כן, שם ברגשות הרכים והעמוקים קבורים המפתחות שלנו. מצד אחד המפתחות לחיי סבל וקורבנות חסרי קרבה ואינטימיות ומצד שני המפתחות לחיים עשירים מלאי עוצמה, קבלה והגשמה עצמית.

והבחירה שלנו באיזה מסלול יתפתחו החיים שלנו נעוצה בגאווה שלנו. כמה אנחנו גאים מדי בשביל להראות ולהרגיש את הצד החסר והכואב, הצד הזה של הילד הפגוע. כמה אנחנו גאים מדי בשביל לפתוח את הלב בפני מישהו קרוב ולהסכים לו לראות ולהרגיש את הכאב של החסר. כמה אנחנו גאים מדי בשביל להודות בפני עצמנו שבעצם כולנו אותו הדבר. יצורים מפוחדים, חלשים הכמהים לאהבה.

או כמה אנחנו מתמסרים לרגשות הרכים שלנו, כמה אנחנו מסכימים לקבל את מה שיש, כמה אנחנו מודים בפני עצמנו שאנחנו לא מושלמים. לעולם לא נהיה וזה בסדר.

מחכה לתגובות שלך כאן למטה :)

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות

Switch to mobile version
x
הרשם עכשיו וקבל בחינם קורס ווידאו
בדרך להגשמה העצמית המלאה שלך!
דואר אלקטרוני *