מאי 06 2011

קצת על עצמי

מאת:

היי,

שמי חני בורנשטיין ואני שמחה לארח אותך בבלוג שלי.

אני מטפלת הוליסטית המעבירה תהליכי מודעות והתפתחות אנשים הרוצים שינוי ומרגישים תקועים בחייהם. בנוסף אני נותנת שרותי ייעוץ משפחתי להורים עם דגש על פיתוח אווירה חיובית, מאפשרת ומקבלת בין ההורים לילדים.

לפני כ7 שנים החלטתי לעשות שינוי בחיי. החלטתי לשים סימני שאלה על כל מה שאני יודעת ולצאת במסע אחר השמחה ומימוש העצמי שלי.

באותה תקופה הרגשתי שאני נמצאת במין מרוץ מטורף שבו אני בעצם משרתת את החיים ולא חיה אותם. עושה מה שצריך. צועדת במסלול שכולם צועדים ואיכשהו החיים הם סוג של הישרדות יומיומית בשבילי ובעצם הבנתי שזה לא חייב להיות ככה.

נמאסו עלי המלחמות הפנימיות שלי, רגשות האשם, הקולות המקטינים בתוכי. הרגשתי איכשהו שיש לחיים הרבה יותר להציע ממה שבעצם אני לוקחת ומכניסה לחיי. שהחיים יכולים להיות חוויה והנאה ולא רק מאבק יום יומי מתיש של הישרדות שגולת הכותרת שלו הוא הניסיון הבלתי אפשרי שלי לעמוד בתכתיבי החברה ולמצוא חן בעיני כל הסובבים שלי.

בתוך תוכי ידעתי שאני הולכת ליצור לעצמי חיים מלאי שפע וקבלה עצמית וכך בעצם יצאתי למסע ארוך. מסע שכלל הרבה מודעות, חשיפה לרגשות שלא ידעתי שקבורים בתוכי, חשיפה לחומר רב עוצמה, חשיפה למגוון סגנונות טיפול, התמודדות עם הרבה פחדים והרבה הרבה למידה של דברים חדשים.

במהלך התקופה החיים שלי הפכו בהדרגה להיות עשירים יותר, יצירתיים יותר, הקשרים שלי הפכו לאינטימים וקרובים יותר והפסקתי לפחד לתפוס מקום ולבטא את עצמי. התמקדתי בלהגשים הרבה מהחלומות שלי (למדתי רכיבה על סוסים, מחול, משחק, פיתוח קול, צלילה ועוד.) ובד בבד התחלתי לטפל ולאמן באופן אישי. הרבה רכות נכנסה לחיים שלי.

במהלך הטיפולים שהעברתי הבנתי שכמוני יש עוד הרבה אנשים שכמהים לשינוי ולא ממש יודעים איך ובמה להתחיל. לפעמים אפילו לא מאמינים שזה אפשרי עבורם.

לאחר חודשים רבים של התלבטויות ההחלטה נפלה והחלטתי לשתף בידע הרב שצברתי. וכך בעצם האתר הזה הוקם…

כאן בבלוג אני משתפת בהגיגים ובתובנות שלי. החזון שלי הוא ליצור קהילה של אנשים המחויבים להתפתחות של עצמם ומפרים ותומכים אחד בשני.

אני מזמינה אותך לדפדף בתכני האתר, להגיב להירשם לרשימת התפוצה לקבל עדכונים והטבות וכמובן! לשתף את כל מי שאכפת לך ממנו…

אני שמחה לארח אותך בבלוג שלי ואשמח לקרוא את הערותיך.

שלך,

חני.

סגור לתגובות על קצת על עצמי

התגובות סגורות.

Switch to mobile version
x
הרשם עכשיו וקבל בחינם קורס ווידאו
בדרך להגשמה העצמית המלאה שלך!
דואר אלקטרוני *